OBAVIJEST!

Autor: Slavica Horvat, 18. 3. 2020.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

jutros je sustav očito preopterećen, razlog tomu je što su se svi učenici u Hrvatskoj jutros priključili Carnetovim uslugama.

Određeni učenici ne mogu preko aplikacija na pametnim uređajima ni vidjeti a kamoli postavljati dokumente. Svjesni smo problema i vjerujem da ćemo svi zajedno naći rješenje.

Dok se tekuće poteškoće ne riješe apeliram na sve za strpljenje i uzajamnu pomoć.

Učenici koji mogu pristupiti slobodno fotografiraju što su profesori napisali i podijele s razredom.

U objave profesora možete isto tako slati vaše dokumente.

Za svaku pomoć obratite se razrednicima ili na mail merz.nastavanadaljinu@gmail.com

(malo smo se maknuli sa skole.hr upravo zbog problema i poteškoća oko primanja mailova).

Lijepi pozdrav

Administratori