Obavijest o početku nastave u 2. polugodištu

Dragi učenici i roditelji!

Obavještavamo vas da nastava u 2. polugodištu počinje 18. siječnja 2021. godine.

Za učenike razredne nastave (od 1. do 4.razreda) nastava će se odvijati u školi prema rasporedu sati. Počinjemo s B rasporedom (jutarnja smjena)¸

Za učenike predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) nastava će biti organizirana online prema odluci MZO-a. Učenici od 5. do 8. razreda s početkom drugog obrazovnog razdoblja prelaze na model C i do daljnjeg nastavu prate na daljinu. Nastava će se prema rasporedu i smjenama odvijati u realnom vremenu putem Microsoft Teamsa.

Lijepo molimo sve učenike da u školi poštuju poznate epidemiološke mjere: drže razmak i redovito peru ruke. Roditelje molimo da redovito mjere temperaturu učenicima prije polaska u školu te u slučaju bilo kojih simptoma bolesti ne šalju učenike na nastavu bez liječničkog dopuštenja.

U prvom tjednu nastave provodit ćemo vježbe evakuacije radi što bolje pripremljenosti u slučaju opasnosti. Molimo da učenici jakne drže na naslonu stolice kako bi bili spremni za izlazak iz učionice u svako doba.

Protokol o postupanju u slučaju potresa možete pročitati ovdje.

Planovi evakuacije za sve tri škole nalaze se ovdje.

Zajedničkom podrškom, vježbom i razumijevanjem izbjeći ćemo svaku paniku.

Svim učenicima želimo mirno, radosno i uspješno 2. polugodište!

Ravnatelj i djelatnici OŠ Dr.Ivan Merz

Čestitka

Izložba likovnih radova učenika predmetne nastave

Izložba likovnih radova učenika razredne nastave

Natječaj učitelj/ica matematike i informatike

Natječaj Albanski jezik

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

18. studenog u našoj školi obilježili smo Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

Učenici, njihovi roditelji i učitelji u poslijepodnevnim su satima na školskom dvorištu naše škole paljenjem svijeća i minutom šutnje na dostojanstven način odali počast svim žrtvama našeg Grada Heroja.

To je najmanje što smo mogli učiniti za one koji su za nas dali najvrjednije što su imali – svoje živote.

Odmorko

Plakat Odmorko SSSGZ.pdf

Natječaj knjižničar/ka

Maškare

Autor: Slavica Horvat, 28. 2. 2020.

U utorak, 25. veljače, našom su školom zavladale maškare. Mnogobrojni učenici odlučili su izraziti svoju maštovitost najrazličitijim maskama. Tako je školskim hodnicima prošetala sva sila gusara, vila, sirena, superjunaka, youtubera, astronauta, likova iz bajki, kauboja, različitih životinja…  Naravno, svi su ti gusari i ostalo društvo morali prvo odraditi nastavu u svojim učionicama, a zatim su na školskom igralištu uživali u zabavi i plesu pod maskama.

Nijedne maškare ne mogu proći bez krafni, stoga smo se pobrinuli da i naši učenici uživaju u slatkim kraljicama karnevala. Maskirani učenici od 1. do 4. razreda prošetali su ispred članova stručnoga odbora za izbor najbolje maske. Zadatak stručnoga odbora bio je doista težak. Nakon dugog razmišljanja i vijećanja odbor je konačno donio odluku:

1. mjesto dijele kemičarka Linda (3.b) i Adrian (4.c), koji nas je oduševio kao Joker.

2. mjesto pripalo je strogoj profesorici, tj. Ivoru (3.c).

3. mjesto osvojio je Paško (3.a) sa svojim „videoisječkom“ pod nazivom The coolest kid in school.

Nagrada za najbolju grupnu masku osvojila je skupina „Superjunaci“ iz 4. c razreda.

U predmetnoj nastavi:

1.mjesto je osvojila Meduza , tj. Korina Doner iz 7.c
2.mjesto dijele: Kokica  Ana Fotak iz 6.c i Bakica  Marta Iveković, 5.a
3.mjesto  dijele Sheldon,  Matej Špiljak Fruk 7.a i Asiya Skadrak iz 6.c koja je bila  Štreberica

1. mjesto grupne maske osvojili si dečki iz 6.c razreda (Noa Bljajić, Noa Čarapina, Andrija Vidović, Borna Kućan, Kanai Fotak, Petar Vučenović i Juran Carev)  a maska se zvala Žene

Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u maškarama te čestitamo svim nagrađenim učenicima!

Vidimo se sljedeće godine!

« Siječanj 2021 »

« Siječanj 2021 »