Maškare

Autor: Slavica Horvat, 28. 2. 2020.

U utorak, 25. veljače, našom su školom zavladale maškare. Mnogobrojni učenici odlučili su izraziti svoju maštovitost najrazličitijim maskama. Tako je školskim hodnicima prošetala sva sila gusara, vila, sirena, superjunaka, youtubera, astronauta, likova iz bajki, kauboja, različitih životinja…  Naravno, svi su ti gusari i ostalo društvo morali prvo odraditi nastavu u svojim učionicama, a zatim su na školskom igralištu uživali u zabavi i plesu pod maskama.

Nijedne maškare ne mogu proći bez krafni, stoga smo se pobrinuli da i naši učenici uživaju u slatkim kraljicama karnevala. Maskirani učenici od 1. do 4. razreda prošetali su ispred članova stručnoga odbora za izbor najbolje maske. Zadatak stručnoga odbora bio je doista težak. Nakon dugog razmišljanja i vijećanja odbor je konačno donio odluku:

1. mjesto dijele kemičarka Linda (3.b) i Adrian (4.c), koji nas je oduševio kao Joker.

2. mjesto pripalo je strogoj profesorici, tj. Ivoru (3.c).

3. mjesto osvojio je Paško (3.a) sa svojim „videoisječkom“ pod nazivom The coolest kid in school.

Nagrada za najbolju grupnu masku osvojila je skupina „Superjunaci“ iz 4. c razreda.

U predmetnoj nastavi:

1.mjesto je osvojila Meduza , tj. Korina Doner iz 7.c
2.mjesto dijele: Kokica  Ana Fotak iz 6.c i Bakica  Marta Iveković, 5.a
3.mjesto  dijele Sheldon,  Matej Špiljak Fruk 7.a i Asiya Skadrak iz 6.c koja je bila  Štreberica

1. mjesto grupne maske osvojili si dečki iz 6.c razreda (Noa Bljajić, Noa Čarapina, Andrija Vidović, Borna Kućan, Kanai Fotak, Petar Vučenović i Juran Carev)  a maska se zvala Žene

Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u maškarama te čestitamo svim nagrađenim učenicima!

Vidimo se sljedeće godine!

« Rujan 2020 »

« Rujan 2020 »